Sanmıyorum ama Hayatta Başarılar

Çok içerlenmiş diye yazıp benim yazdığıma yazıya içerlenmek çok acayip bir olay oldu ya neyse. Yazdığın makale çok komikti güldük geçtik haline 🙂

Ne kadar içerlenmişsen bana gidip birde host almış. com.TR‘uzantılı adresine 🙂

Alakasız eleştiri kısmına değinmek istiyorum oradaki muhabbeti çok çarpıtmışsın.
“Ben böyle böyle yaptım şu kadar para aldım” demedim “Böyle böyle yapıp para alanlar var” dedim. Ayrıca TÜRK gelenek ve görenekleri var. Amaç orada adet yerini bulsun’dan başka ne olabilir? Pezevenklik yapacak değiliz! Bu dediğim olayın aynısını senin gibi sonradan solcu değil doğuştan solcu olan birisi yaptığınıda söylemiştim.
Nasıl çarpıtmışsan artık güzel senaryo olmuş.
Biz böyle 7 sezon gideriz.

Ben hiçbir zaman bir insanı müslim, gayrimüslim, ateist, alevi, sunni, müslüm yada ferdi, trabzonsporlu veya fenerli diye ayırmadım. Fenerbahçeli kardeşimlerim var benim.
Benim önceki makalemde yazdığım gibi bu saatten sonra kimseye kendimi kanıtlamya ihtiyacım yok. Ben o insanların hakkını emin ol senden çok savundum
Ama bunun için ne dükkan camı indirdim ne de polise taş attım.

Ben gücünü imandan alan sen ise bende aklı kalan çocuk! Benim oyum boşa gitmeyeceği zaten belliydi. Bu kadar yapılan hizmeti görmezden gelerek diğer partilere oy atmak nankörlükten başka birşey değildir.Bunu bana en solcu arkadaşım söylüyor. Senin binip gittiğin taksimi bu kadar kısaltan bi adamın hizmetine binmemeni istiyorum. Eski usullere göre taksi tutup git taksime. Binme okula giderken metrobüse eğer hizmetleri beğenmiyorsan kullanma.
Çöpleri almasınlar 2 hafta sokağından da gör ‘eski istanbul’u ‘ yaşatacağız diyen adamın yapacaklarına ayrıca Sarıgül’e “acaba nasıl yönetecek istanbul’u diye oy veren adama sonsuz saygım var.

Senin paylaştığın müslüman alehyine paylaşımlarına bir tane aksi yorum yazmadım, yazmadığım gibi de aksini iddaa edecek Ayet veya Hadis’de paylaşmadım. Emin ol akp’yi senin kadar da takip etmedim.
Sen bana küfrettin de ben beddua’da etmedim.

İş alanıma ve özür olayına gelince. 6 yaşındaki kuzenim orada olsa özüre karşılık bana ‘php öğreteceksin’ muhabbetini ‘özrümü aldım şimdi siktir et onuda iş konuşalım‘ ‘dan farksız olduğunu bilir.

İş alanıma gelince bana göstermediğin ve oyaladığın olayları hiç saymamakla arkadaş vasıtasıyla buldum veya bulmadım seni hiç bağlamaz işi yapıp teslim etme/edilme durumuna bakarım ben.
O bahsettiğin AKP gençlik kollarına veya AKP bürolarına hayatımda kapısının önünden geçmemekle beraber CHP gençlik kollarında batak oynadığımı Uğur adlı arkadaşıma sorabilirsin.

Futbol takımı fanatikliğine bağlasaydım oyumu AKP’ye atmazdım. Evet katılmaması gereken olaya futbola girildi ve hala daha Adaleti Trabzon’da sağlayamadığını düşünüyorum ve oy açıklanırken AKP’nin Trabzon’u almasına şaşırdım ve üzüldüm bu kadar açık ve net! Bunuda tüm arkadaşlarıma sorabilirsin.
Ki bu paragrafta 2. cümlen ile 3. cümlen çok çelişiyor. Ses kayıtlarına doğru dememe rağmen saadete vermedim sırf oy bölünmesin diye hadi bağalım senin Komünist düşünceni bi kenara bıraktığın gibi bende ses kayıtları düşüncemi bi kenara bıraktım ve oy bölünmemesini tercih ettim. Aynı senin gibi !

Ev olayına gelince. Ben ortamına göre ve yerine göre hareket eden bir insanım. Kardeşlerimle ÇengelKöy’de tüm geceyi geçirip her zaman sevmediğimi söylediğim karavan’dan 1 dk’da bile çıkarım. Babamın sözünden çıkmayan birisiyim doğru. Babam şehirdışındayken bile arayıp haber veren bir insanım. Aile arası mevzu bizi ilgilendirir.
Başka insanlardan etkilenmeden kendi fikirlerini geliştirebilir kısmında şu yazıyı kendin yazdığını inandığım için katılıyorum gram gelişme kaydetmişsin 🙂 Aferin lan! bak böyle kendin yazınca oluyor. Böyle şeylerle gel karşıma beybi oh yeah man !

Yazdığın şeyler gram gelmedi alayı yalan yanlış şeylerle dolu belli ki birilerine kendini kanıtlama çabasındasın. İçerlenip makale paylaşmış paylaşmından sonra beklemiyordum makale yazacağını fakat bir önceki cümlemin kanıtlayan nitelikte olduğunu düşünüyorum.
Daha fazla yazamayacağım yapmam gereken işler var.

Yazar: Furkan EMRE

Eğer bana .NET mi yoksa PHP mi diye sorsalar hiç düşünmeden PHP derim çünkü biraz düşünsem cevabım .NET olacak!

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar